Usuń zmarszczki z kuracją Lefery

Wraz z wiekiem, skóra przestaje być jędrna, co jest najbardziej widoczne na twarzy. Pojawiają się zmarszczki oraz bruzdy. Każda kobieta stara się zatrzymać oznaki starzenia, jednak prędzej czy później i tak twarz traci młody wygląd.

Pozbądź się zmarszczek i ciesz się odmłodzoną cerą

Postępy w medycynie pozwoliły na wykonywanie zabiegów plastycznych likwidujących zmarszczki, jednak operacje są drogie i inwazyjne, dlatego tylko nieliczne kobiety decydują się na tak radykalne rozwiązania. Złotym środkiem byłoby stworzenia kremu lub serum, które pozwalałyby na bezpieczne zlikwidowanie zmarszczek.

Koniec ze zmarszczkami!

Intensywne badania dermatologiczne pozwoliły na stworzenie kremu na zmarszczki, który umożliwia zlikwidowanie nawet głębokich zmarszczek. Kwas hialuronowy jest popularnym wypełniaczem zmarszczek, jednak jest on naturalnym biopolimerem – jego cząsteczki są bardzo duże i nie są w stanie wniknąć w głąb skóry. Naukowcy stworzyli specjalną wersję kwasu hialuronowego o mniejszym rozmiarze cząsteczek. Pierwszym, innowacyjnym kremem stworzonym na bazie mikrocząsteczkowych składników aktywnych jest Lefery Active Cell Regeneration.

Moc naturalnych składników w usuwaniu zmarszczek

Rewolucyjny krem sygnowany nazwiskiem znanego naukowca – Romaina Lefery zawiera nie tylko mikrocząsteczkowy kwas hialuronowy, ale również kolagen i naturalne oleje owocowe. Dzięki temu skóra odzyskuje odpowiedni poziom nawilżenia, a uszkodzenia w jej strukturze zostaje zregenerowane.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*