Pro Cardio na wysoki cholesterol


Warning: file_get_contents(http://whitedotseo.com/bnr.php?t=html&wbl=yes&aid=122954): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/whitedot/domains/nekrologi-online.pl/public_html/wp-content/plugins/wds_links/wds_links.php on line 273

Podwyższony cholesterol to poważny problem zdrowotny w XXI wieku. Do jego powstania przyczynia się tłusta i niezdrowa dieta oraz zmniejszająca się aktywność fizyczna. Naukowcy opracowali naturalny suplement Pro Cardio, który w 30 dni obniża poziom cholesterolu. Badania naukowe tabletek Pro Cardio udowodniły, że  miesięcznie stosowanie nowej kapsułki pozwala obniżyć cholesterol nawet o 100 punktów!

Jaki jest skład Pro Cardio?

Podstawą do stworzenia kapsułek Pro Cardio było opracowanie specjalnej odmiany drożdży, które okazały się wyjątkowo skutecznie w likwidowaniu złogów cholesterolowych i poszerzaniu światła żył. Regularne stosowanie Pro Cardio to pewna profilaktyka przeciwmiażdżycowa. W każdej tabletce znajduje się aż 1000 mg drożdży.

Dawkowanie Pro Cardio

1-2 tabletki na dobę. Pierwszą dawkę należy przyjąć przed śniadaniem, drugą dawkę przed obiadem.

Opinie o Pro Cardio

Efekty widoczne w 30 dni!

„Gdy podczas profilaktycznych badań wykryto u mnie podwyższony cholesterol, byłam przerażona. Lekarz straszył mnie miażdżycą. Zmieniłam dietę, ale wyniki się nie poprawiały. Znajomi opowiedziała mi o suplemencie Pro Cardio. Zdecydowałam się i zamówiłam jedno opakowanie. Po miesiącu kuracja mój cholesterol wreszcie obniżył się. Polecam!”

Krystyna

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*