Naturalne sposoby na otyłość


Warning: file_get_contents(http://whitedotseo.com/bnr.php?t=html&wbl=yes&aid=92959): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/whitedot/domains/nekrologi-online.pl/public_html/wp-content/plugins/wds_links/wds_links.php on line 273

Poniżej przedstawiono kilka skutecznych sposobów na walkę ze zbędnymi kilogramami. Pamiętaj jednak, że w przypadku chorobliwej otyłości może okazać się niezbędna wizyta u dietetyka.

Najskuteczniejszymi sposobami są leki na receptę przepisywane przez specjalistę. Jednak są one często groźne dla zdrowia a nawet życia z powodu skutków ubocznych. Dlatego często zamiast nich stosuje się łagodniejsze suplementy diety. Te substancje są naturalnego pochodzenia, więc w zdecydowanej większości przypadków nie niosą ze sobą ryzyka żadnych powikłań. Jednym z najbardziej skutecznych suplementów jest młody zielony jęczmień, który zawiera multum różnorakich minerałów i pierwiastków, dzięki czemu nie tylko wspomaga odchudzanie, ale także działa prozdrowotnie w wielu kierunkach. Najczęściej spożywa się go w postaci zielonego proszku zalewanego wodą. W ten sposób powstaje pyszny zielony koktajl. Osobom nie przepadającym za takim napojem pozostają tabletki. Poza nim istnieje jeszcze wiele innych suplementów. Najpopularniejsze to: zielona kawa, hoodia gordonii, garcinia cambogia, jagoda goji oraz acai. Większość z nich ma jedną wspólną cechę. Hamują przyjmowanie cukrów i odkładanie się tłuszczów. Przez to, że organizm dostaje mniej niż zużywa, pobiera energię z tłuszczów, odłożonych w postaci tkanki tłuszczowej.

Oczywiście są też tradycyjne metody na odchudzanie, czyli odpowiednio zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna. Jedną z najbardziej korzystnych diet jest dieta błonnikowa. Polega ona na jedzeniu dużej ilości owoców i warzyw oraz zbóż i nieprzetworzonych produktów zbożowych. Jest bardzo korzystna, bo w przeciwieństwie do zwykłych diet można jeść do syta, więc się nie głodzisz. Jedyne skutki uboczne diety to możliwy niedobór żelaza, wapnia i magnezu, ale tylko w przypadku długotrwałego stosowania.

Bez względu na to jaki sposób odchudzania wybierzesz, najważniejsze jest samozaparcie. Nie można się poddawać, bo w przypadku zdrowych diet rezultaty nigdy nie pojawiają się od razu. Jeżeli jednak masz wątpliwości, co masz robić, jakich diet, ćwiczeń używać, to najlepiej zgłoś się do dietetyka – on ci na pewno pomoże.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*