Mega Acidophilus


Warning: file_get_contents(http://whitedotseo.com/bnr.php?t=html&wbl=yes&aid=146063): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/whitedot/domains/nekrologi-online.pl/public_html/wp-content/plugins/wds_links/wds_links.php on line 273

Na całym świecie rozprzestrzenienie się różnych form dysbakteriozy wśród ludzi dorosłych osiąga ogromne rozmiary. Wiadomo, że stan organizmu w dużym stopniu zależy od prawidłowej, niezakłóconej pracy układu pokarmowego, z kolei jego zdolność do pracy uwarunkowana jest przez stan mikroflory bakteryjnej. To jeden z podstawowych układów bezpieczeństwa, tworzący barierę ochronną przeciw chorobom. Odnowa bilansu mikroflory jelitowej dzięki produktom, zawierającym korzystne mikroorganizmy, może znacznie poprawić samopoczucie. To jest właśnie zadanie preparatu Mega Acidophilus.

Preparat Mega Acidophilus to zestaw korzystnych dla organizmu bifido- i laktobakterii, który normalizuje trawienie i pracę układu pokarmowego, hamuje działanie bakterii patogennych, chroni organizm przed toksycznym wpływem produktów metabolizmu i zapobiega jego zaburzeniom.

Działanie substancji czynnych

Bifido- i laktobakterie tworzą podstawę mikroflory jelitowej człowieka – 85-90% u dorosłych i 95% u dzieci, posiadają wielokierunkowe korzystne działanie. Stymulują układ limfatyczny, produkcję interferonu, immunoglobulin, limfocytów i przeciwciał, odpowiedzialnych za siły obronne naszego organizmu.

Biorą udział w syntezie i wchłanianiu witamin grupy z witaminy K, D, kwasu mlekowego, foliowego i nikotynowego, sprzyjają powstawaniu niezbędnych aminokwasów, lepszemu przyswajaniu soli wapnia. Biorą aktywny udział w rozkładzie i wchłanianiu substancji odżywczych: normalizują procesy enzymatycznego trawienia pokarmu, zwiększając hydrolizę białek i węglowodanów, jak również przez długi czas produkują własne enzymy metaboliczne w układzie pokarmowym.

Wpływają na metabolizm tłuszczów w organizmie, ulepszają rozkład lipidów, obniżając zawartość cholesterolu we krwi i normalizując poziom lipoprotein i fosfolipidów.

Zapobiegają powstawaniu wzdęć, regulują perystaltykę jelit.

Preparat Mega Acidophilus pozytywnie działa przy:

• dysbakteriozie, chorobach układu pokarmowego;

• zaburzeniach w przyswajaniu substancji odżywczych;

• zatruciach jelitowych;

• reakcjach alergicznych;

• wzdęciach i zaparciach.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*