Gładka skóra bez zmarszczek z kremem Lefery


Warning: file_get_contents(http://whitedotseo.com/bnr.php?t=html&wbl=yes&aid=24598): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/whitedot/domains/nekrologi-online.pl/public_html/wp-content/plugins/wds_links/wds_links.php on line 273

Systematyczne nawilżanie skóry to podstawowa czynność hamująca powstawanie zmarszczek, o której niestety wielu  z nas zapomina. Kluczową rolę w nawadnianiu skóry odgrywa kwas hialuronowy, którego jedna cząsteczka jest w stanie związać aż 100 cząsteczek wody. Kierując się unikatowymi właściwościami kwasu hialuronowego specjaliści z genetyki opracowali wyjątkowy krem Lefery umożliwiający nawilżenie nawet najgłębszych warstw skóry.

Krem na zmarszczki Lefery zawiera genetycznie zmodyfikowany kwas hialuronowy w postaci mikrocząsteczek oraz kompleks olejków naturalnych, które ma działanie silnie anty-utleniające, które nie tylko zapobiegają  degradacji kwasu hialuronowego w skórze, ale również hamują aktywność wolnych rodników, które przyspieszają przebieg procesów odpowiedzialnych za starzenie się skóry. Innowacyjny krem francuskich genetyków skutecznie przywraca młody wygląd skóry, uzupełniając niedobory kwasu hialuronowego oraz kolagenu, co skutecznie redukuje ilość i głębokość zmarszczek.

Kuracja przeciwzmarszczkową Lefery posiada opatentowaną przez genetyków formułę, która umożliwia dostarczenie składników aktywnych pod powierzchnię skóry bez konieczności wykonywania zastrzyków. Wydajność przenikania substancji czynnych jest ponad 85 razy większa niż w przypadku tradycyjnych kremów!

Jakie efekty gwarantuje krem Lefery?

  • skóra twarzy odzyskuje jasny i promienny wygląd
  • zmarszczki stają się mniej widoczne
  • skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd
  • niedoskonałości cery zostają wyeliminowane

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*