Działanie kolagenu na zmarszczki


Warning: file_get_contents(http://whitedotseo.com/bnr.php?t=html&wbl=yes&aid=14881): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/whitedot/domains/nekrologi-online.pl/public_html/wp-content/plugins/wds_links/wds_links.php on line 273

W świecie składników kosmetycznych możemy odkryć wiele substancji obiecujących natychmiastowe odmłodzenie, nawilżenie skóry oraz spłycenie zmarszczek. Czy wszystkie z nich są wysoce skuteczne? Spojrzeliśmy prawdzie w oczy i wybraliśmy związek chemiczny, który jest niezbędny skórze do zachowania młodego wyglądu.

Jak działa kolagen?

Kolagen to biopolimer znajdujący się w skórze, jednak jego zawartość zmniejsza się wraz z wiekiem. Obecnie jest to jedna z najskuteczniejszych substancji anti-aging, jakie możemy nałożyć na skórę, aby powstrzymać postęp oznak starzenia. Stosowanie kremów z mikrocząsteczkowym kolagenem pozwala uzupełnić uszkodzenia w strukturze wiązań kolagenowo-elastynowych, co pozwala odmłodzić skórę na poziomie molekularnym. Zewnętrzne dostarczanie kolagenu stymuluje również naturalną produkcję tej substancji w skórze, co pozwala na trwałe wygładzić pomarszczoną skórę. Systematyczne stosowanie preparatów z kolagenem przyspiesza odnowę komórek, dzięki czemu martwe struktury są dużo szybciej zastępowane przez nowe fibroblasty, dzięki czemu wszelkie niedoskonałości znikają z powierzchni skóry, przywracając skórze blask i zdrowy wygląd.

3gens faces diagrams fig v2 HR small Działanie kolagenu na zmarszczki

 

Kolagen a zmarszczki

Biorąc pod uwagę skuteczność przeciwzmarszczkową kolagenu jest to jedna z najbardziej zbadanych substancji odmładzających, której efektywność w usuwaniu zmarszczek została potwierdzona klinicznie. Naukowcy z laboratorium genetycznego, którzy opracowali kompozycję odmładzającą Lefery przeprowadzili badania kliniczne dotyczące skuteczności kolagenu. Kobiety, które zostały objęte ślepą próba zauważyły zmniejszenie zmarszczek o 20%, natomiast panie, które testowały skład kremu Lefery zaobserwowały redukcję zmarszczek nawet o 86%.

Dermatolodzy zalecają, aby kosmetyki z kolagen włączyć do stałej pielęgnacji skóry, nawet przed pojawieniem się pierwszych zmarszczek. Regularne stosowanie takiej profilaktyki przeciw zmarszczkom pozwala już po pierwszych tygodniach zauważyć diametralne odmłodzenie skóry.

^

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*